Generic selectors
KLOBÁSY
MÄKKÉ SALÁMY
MÄSÁ
NAPÍSALI & NATOČILI O NÁS
NOVINKY
PÁRKY A PÁRKOVINY
PEČENÉ A VARENÉ VÝROBKY
PRODUKTY
PRODUKTY HOME
RECEPTY
RECEPTY ARCHÍV
SALÁMY
Slovenská rada
ŠUNKY
ŠUNKY ŠPECIÁL
ŠUNKY ŠTANDARD
ŠUNKY VÝBEROVÉ
SUROVÉ SOLENÉ MÄSÁ
SUŠENÉ MÄSÁ
Tlačové správy
ÚDENÉ MÄSÁ
Uncategorized
Zo života firmy

Kariéra

Pridajte sa do tímu spoločnosti Berto!

Spoločnosť Berto sk, s.r.o. patrí k lídrom na slovenskom trhu v oblasti spracovania mäsa a výroby mäsových výrobkov, v súčasnosti ponúka príležitosť na uplatnenie znalostí a skúseností v dvojzmennej prevádzke zručným kandidátom na rôzne pracovné pozície vo výrobe a logistike s možnosťou zaučenia a ďalšieho profesijného rastu, pracovné pozície sú vhodné aj pre absolventov.

Máte záujem pracovať v spoločnosti Berto? Kontaktujte nás telefonicky +421 902 927 619 alebo nám pošlite aktuálny profesijný životopis na email kariera@berto.sk.

Najnovšie pracovné ponuky:

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového, šikovného kolegu / kolegyňu, ktorý/á bude zabezpečovať nasledovné činnosti:

komplexné vedenie podvojného účtovníctva spoločnosti
evidencia a účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr v systéme ESO
riadne evidovanie zverených účtovných dokladov – vyúčtovanie záloh a cestovných nákladov
príprava a realizácia bankových prevodov prostredníctvom internetbankingu
účtovanie bankových výpisov a bankových operácií
pravidelná inventarizácia účtov hlavnej knihy
príprava podkladov k uzávierke mesačnej a ročnej
kontrola správnosti dodávateľských faktúr z účtovného a daňového hľadiska
komunikácia s dodávateľmi, prípadne odberateľmi a štátnymi inštitúciami
pravidelný reporting v oblasti účtovníctva
Zamestnanecké výhody, benefity
Ponúkame prácu na plný pracovný úväzok, stabilné zázemie, možnosť rastu, výborný pracovný kolektív a atmosféru rodinnej firmy.
príspevok na ubytovanie
stravovanie v závodnej jedálni
zvýhodnené ceny produktov
darček k Vášmu sviatku (narodeniny, meniny)
vitamínový balíček
firemné akcie a team buildingy
Informácie o výberovom konaní
Ak sme ťa zaujali, neváhaj a pošli nám svoj životopis na náš email: kariera@berto.sk.

Nezabudni k svojej žiadosti pripojiť nasledovný súhlas:
V zmysle zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.apríla 2016 o fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES o ochrane osobných údajov dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v rozsahu – meno, priezvisko, adresa trvalého bydliska, životopis, motivačný list, fotografia pre spoločnosť Berto SK, s.r.o. , Hlavná 1, 900 66 Vysoká pri Morave uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce, ktoré som poskytol/poskytla vyššie uvedenej spoločnosti, prostredníctvom internetových stránok, v rámci počítačovej siete, za účelom uchádzania sa o pracovnú pozíciu.
Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať, inak zanikne najneskôr po uplynutí 2 rokov odo dňa jeho udelenia, alebo v deň oznámenia/potvrdenia o ich skartovaní.
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
30.6.2021 (ostáva ešte 21 dní)
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore
účtovníctvo
Ostatné znalosti
Podvojné účtovníctvo – pokročilý
Microsoft Outlook – pokročilý
Microsoft Word – pokročilý
Microsoft Excel – pokročilý

Vodičský preukaz
B

Počet rokov praxe
3

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Prax na pozícii účtovníka min. 3 roky
Veľmi dobrá orientácia na detail
Analytické zručnosti a dobrý vzťah k číslam
Prehľad v účtovnej a daňovej legislatíve, znalosť účtovných postupov
Samostatnosť, zodpovednosť
Znalosť programu ESO výhodou
Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti
Sme rodinná spoločnosť zo Záhoria, ktorá už 30 rokov ctí poctivé mäsiarske remeslo. Sme nositeľom niekoľkých významných ocenení, ktoré reflektujú vytrvalú prácu, neustále zdokonaľovanie sa v odbore a húževnatosť všetkých našich zamestnancov. Zaoberáme sa spracovaním mäsa, výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov. Sme hrdým držiteľom značiek kvality SK a SK GOLD, ktoré deklarujú výrobky vyrábané z domácich surovín, za dodržania deklarovaného technologického postupu, parametrov kvality a bezpečnosti potravín.

Našimi hodnotami sú:
* ODVAHA, INOVATÍVNOSŤ, TVORIVOSŤ – nebojíme sa skúšať nové veci
* POCTIVOSŤ – ku všetkému čo robíme, pristupujeme zodpovedne a s láskou
* TÍMOVOSŤ – Sme jeden tím – SME BERTO

Kontakt
Kontaktná osoba: Mgr. Martina Fuseková
Tel.: +421902927619
E-mail: m.fusekova@berto.sk

príprava a výroba rôznych mäsových výrobkov
narážanie mäsového diela do plastových a prírodných obalov alebo foriem podľa platných noriem
výroba špecialít a polotovarov podľa receptúr
obsluha zariadení a strojov mäsovej výroby
práca na rôznych oddeleniach výroby mäsových výrobkov

Ak sme ťa zaujali, nerozmýšľaj a pošli nám svoj životopis a môžeme sa stretnúť na osobnom pohovore
Vaše žiadosti zasielajte prosím priamo na náš e.mail: kariera@berto.sk.

30.6.2021

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
potravinárske, nie je podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

fyzická zdatnosť
manuálna zručnosť
spoľahlivosť a dôslednosť
tímová práca
aktívny prístup k práci
platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami
práca v jednozmennej a aj dvojzmennej prevádzke

Kontakt
E-mail: poslať životopis

Berto sk, s.r.o.

Hlavná 1 , 900 66   Vysoká pri Morave

Slovenská republika

   tel: +421 2 659 67 483,   fax: +421 2 659 67 313

E-mail: berto@berto.sk

Tlačové chyby vyhradené, fotografie ilustračné.