Generic selectors
Presné hľadanie
Hľadať v názvoch
Hľadať v obsahu
Filter by Categories
DOMÁCE NÁTIERKY
GRILOVACIA SEZÓNA
KLOBÁSY
MÄKKÉ SALÁMY
MÄSÁ
NAPÍSALI & NATOČILI O NÁS
NOVINKY
PÁRKY A PÁRKOVINY
PEČENÉ A VARENÉ VÝROBKY
PRODUKTY
PRODUKTY HOME
RECEPTY
RECEPTY ARCHÍV
SALÁMY
Slovenská rada
ŠUNKY
ŠUNKY ŠPECIÁL
ŠUNKY ŠTANDARD
ŠUNKY VÝBEROVÉ
SUROVÉ SOLENÉ MÄSÁ
SUŠENÉ MÄSÁ
Tlačové správy
ÚDENÉ MÄSÁ
Uncategorized
Zo života firmy

KING HOTDOG PÁRKY

Za svetovými hotdogmi už nemusíte cestovať! Prinášame Vám nové šťavnaté KING HOTDOG párky s chuťou 3 svetoznámych miest:

 

KING párky Wiener ham s neodolateľnou príchuťou šunky spravia každý jeden hotdog jedinečný! Kombinácia vysokého podielu bravčového mäsa s dominantnou chuťou šunky zaručuje ešte lahodnejší gurmánsky zážitok…možno aj s atmosférou Viedne .

KING párky New York bacon – nechajte sa preniesť do amerického veľkomesta a doprajte si hotdog ako správny Newyorčan. Tieto párky sú ideálne pre milovníkov slaniny, nakoľko okrem vysokého obsahu bravčového mäsa majú nezameniteľnú slaninovú príchuť .

KING párky Mexicano chilli dostanú každého, kto má rád pikantné. Doprajte si mexickú kuchyňu, ktorá je známa rôznorodými chuťami, farebnosťou a množstvom korenia a chilli. Spojením vysokého podielu bravčového mäsa a chilli Vás pozývame práve na takýto hotdog. „Buen provecho!“

 

Naše King hotdog párky je momentálne možné zakúpiť v nezávislých sieťach, čoskoro Vás budeme informovať o dostupnosti aj v obchodných reťazcoch.

 

logo

Berto sk, s.r.o.

Hlavná 1 , 900 66   Vysoká pri Morave

Slovenská republika

   tel: +421 2 659 67 483,   fax: +421 2 659 67 313

E-mail: berto@berto.sk

Tlačové chyby vyhradené, fotografie ilustračné.