Generic selectors
Presné hľadanie
Hľadať v názvoch
Hľadať v obsahu
Filter by Categories
DOMÁCE NÁTIERKY
GRILOVACIA SEZÓNA
KLOBÁSY
MÄKKÉ SALÁMY
MÄSÁ
NAPÍSALI & NATOČILI O NÁS
NOVINKY
PÁRKY A PÁRKOVINY
PEČENÉ A VARENÉ VÝROBKY
PRODUKTY
PRODUKTY HOME
RECEPTY
RECEPTY ARCHÍV
SALÁMY
Slovenská rada
ŠUNKY
ŠUNKY ŠPECIÁL
ŠUNKY ŠTANDARD
ŠUNKY VÝBEROVÉ
SUROVÉ SOLENÉ MÄSÁ
SUŠENÉ MÄSÁ
Tlačové správy
ÚDENÉ MÄSÁ
Uncategorized
Zo života firmy

Nový rad výrobkov PURE Line

Napredujeme s dobou a okrem tradičných mäsových výrobkov prinášame na trh aj novinky, ktoré sa tešia veľkému záujmu konzumentov. Novodobý trend ukazuje, že záujem ľudí o to, čo jedia, stále stúpa.

 

Kvalita na prvom mieste

V súčasnosti nie je výroba mäsových výrobkov iba otázkou chuti, ale i otázkou „čistej arómy“. Dôležitý je dopyt moderných spotrebiteľov po výrobkoch PURE bez pridaných Ečiek v receptúre. Kladieme si za cieľ splniť tento dopyt vyvíjaním zodpovedajúcich výrobkov, ktoré umožňujú výrobu bez potreby použitia pridaných Ečiek v receptúre a pritom ponechať príchuť, dlhú trvanlivosť a vizuálnu príťažlivosť, ktorá podporuje predaj.

Čistá etiketa

Dbáme na zachovanie tradičných receptúr s vylúčením alergénov a s prihliadnutím na ochranu zdravia našich zákazníkov. Receptúry si pre produkty vyvíjame sami. Sami si tiež miešame koreninové a technologické zmesi do našich výrobkov, pričom vyhľadáme vo svete najmä prírodné koreniny. Všetky naše výrobky už teraz sú bez lepku, laktózy, alergénov a práve nový rad mäsových výrobkov PURE bude dopĺňať škálu výrobkov s tou najlepšou chuťou bez potreby uvádzania akéhokoľvek E-čísla.

 

logo

Berto sk, s.r.o.

Hlavná 1 , 900 66   Vysoká pri Morave

Slovenská republika

   tel: +421 2 659 67 483,   fax: +421 2 659 67 313

E-mail: berto@berto.sk

Tlačové chyby vyhradené, fotografie ilustračné.