Generic selectors
Presné hľadanie
Hľadať v názvoch
Hľadať v obsahu
Filter by Categories
DOMÁCE NÁTIERKY
GRILOVACIA SEZÓNA
KLOBÁSY
MÄKKÉ SALÁMY
MÄSÁ
NAPÍSALI & NATOČILI O NÁS
NOVINKY
PÁRKY A PÁRKOVINY
PEČENÉ A VARENÉ VÝROBKY
PRODUKTY
PRODUKTY HOME
RECEPTY
RECEPTY ARCHÍV
SALÁMY
Slovenská rada
ŠUNKY
ŠUNKY ŠPECIÁL
ŠUNKY ŠTANDARD
ŠUNKY VÝBEROVÉ
SUROVÉ SOLENÉ MÄSÁ
SUŠENÉ MÄSÁ
Tlačové správy
ÚDENÉ MÄSÁ
Uncategorized
Zo života firmy

Pochúťky pre najmenších bez Ečiek v receptúre

Dnešná doba poukazuje na zmenu životného štýlu s bližším záujmom o to, čo jeme, ako aj vnímaním vyššej kvality týchto potravín. Kladieme si za cieľ splniť tento dopyt a ponúkame vám mäsové výrobky s tou najlepšou chuťou bez potreby pridávania Ečiek.


Kvalita potravy zohráva zásadnú rolu hlavne v detskom veku a preto sme sa rozhodli uviesť na trh nové detské šunky a párky bez akýchkoľvek pridaných ečiek v receptúre.

Naše nové Šunky pre chlapcov a pre dievčatá obsahujú až 96% mäsa, je v nich použitá morská soľ, ktorá je znížená o 30%. Neobsahujú lepok, laktózu ani alergény a dokonca sú bez ečiek v receptúre. Čo to znamená? Všetky ingrediencie, ktoré sú použité v ich receptúrach sú prírodné (extrakty korenín a rastlín). Táto jedinečná receptúra obsahuje aj tibetskú hubu Kombuchu, ktorá sa v procese varenia premieňa na dusitan sodný a tým sa vytvorí prirodzený ružový vzhľad, typický pre šunku či párky.

Párky pre chlapcov  a dievčatá dopĺňajú ponuku tohto jedinečného radu s 90% podielom mäsa, so zníženým obsahom morskej soli o 20%, taktiež bez obsahu lepku, laktózy a alergénov a samozrejme bez pridaných ečiek v receptúre.

 

logo

Berto sk, s.r.o.

Hlavná 1 , 900 66   Vysoká pri Morave

Slovenská republika

   tel: +421 2 659 67 483,   fax: +421 2 659 67 313

E-mail: berto@berto.sk

Tlačové chyby vyhradené, fotografie ilustračné.